Home   Eagle Online
   
 Začátečníci 
     
Informace 

     
Průvodce 

     
Freeware 

     
Prodejce 

     
Ceny 


 Uživatelé 
     
Novinky v. 7

     
Podpora 

     
Download 

     
Upload 

     
Fórum 

  Výrobci 
     
Školení 


 Zábava 
     
Tričko 


 Různé 
     
Odkazy 

     
Práva 

 

Firmy, které vyrábějí desky plošných spojů, případně svítí fotoplotrem, osazují desky a jinak souvisejí s výrobou desek plošných spojů

Pokud nezamýšlíte vyrábět si svou desku sami na koleně, budete potřebovat profesionálního výrobce, který Vám desku z dodaných souborů vyrobí. Následuje seznam výrobců kteří vyrábějí desky z CAM souborů EAGLE. Pokud jste sami výrobci desek a chcete zde vidět také vizitku své firmy a odkaz na Vaše stránky, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky: 0608-779 331.

VÝROBA PLOŠNÝCH SPOJŮ
bereme jako výrobní podklady i přímo soubory Eagle ( *.brd )
CEA Product, s. r. o.
Havlíčkova 18, 680 01 Boskovice
tel.: 516 45 63 22
 fax: 516 45 55 58
e-mail: pcb@cea.cz
... až do 6. konstrukční třídy, kompletní provedení DPS včetně 100% elektrického testu. Vzorky expresně už od 1 dne, běžná produkce 11 pracovních dnů.

Další výrobci v Německu.

Další výrobci v USA.

..... je jistě zajímavé počíst si o německých a amerických výrobcích, ale kdo by to tam posílal, že ano? Pokud si necháváte vyrábět DPS, budeme rádi, když nám pošlete kontakt na Vašeho výrobce (telefon, e-mail, adresu) a tak postupně naplníme tento přehled. Výrobce budeme uvádět v pořadí, v jakém se nám budou sami hlásit. Výrobce, na které nás upozorní jejich zákazníci zařadíme nakonec. Doufáme, že se zde brzy objeví další čeští a slovenští výrobci! Hlaste se !   


  © 1994-2014  ELCAD v.o.s.  
 Poslední změna: 16.7.2014