Home   Eagle Online
   
 Začátečníci 
     
Informace 

     
Průvodce 

     
Freeware 

     
Prodejce 

     
Ceny 


 Uživatelé 
  Podpora
     
Download 

     
Upload 

     
Fórum 

     
Výrobci desek 

     
Školení 


 Zábava 
     
Tričko 


 Různé 
     
Odkazy 

     
Práva 


 

ŽÁDNOU PANIKU! Podpora je zdarma!

Technická podpora je zdarma pro registrované uživatele EAGLE. Předpokládáme, že je to jedna z důležitých věcí, která odlišuje Eagle  od jiných programů, jejichž tvůrci si nechají zaplatit za každou otázku, kterou Vám zodpoví.

Je několik možností jak se dostat k technické podpoře. Pokud máte nějaké problémy se zbožím, které jste obdrželi od svého prodejce (jako diskety, CD-ROMy, příručky atd.) kontaktujte prosím Vašeho prodejce, kde jste zakoupili Vaši licenci EAGLE.

Pokud se setkáte s problémy při používání programu, budete asi chtít prodiskutovat záležitost s personálem technické podpory nebo s jinými uživateli programu EAGLE v diskusním fóru EAGLE. Pročtěte si korespondenci, kterou tam najdete, pravděpodobně tam byl Váš problém už diskutován někdy dříve.

Také můžete navštívit naši "sosárnu" a podívat se, jestli nejsou k dispozici nové knihovny součástek, programové soubory nebo ovladače, které vznikly až po Vašem zakoupení EAGLE.

Pokud to vše nepomůže vyřešit Váš problém, můžete přímo kontaktovat výrobce programu buď v jazyku anglickém v  americké kanceláři nebo v jazyku německém a anglickém v německé kanceláři posláním buď e-mailu, faxu nebo přímo rozhovorem s člověkem - hotline operátorem. Pokud jsou Vám cizí jazyky nepohodlné, můžete se obrátit i na svého českého distributora, firmu ELCAD v.o.s., kde se Vám vždy na telefonu 608 779 331 pokusíme poradit. Pokud kontaktujete některou z našich kanceláří technické podpory, připravte si prosím vždy Vaše registrační číslo programu!

Jak vidíte, značně se vylepšila již i podpora české dokumentace a českého internetového místa věnovaného Eagle http://www.eagle.cz, o které se stará Váš český distributor, firma Elcad v.o.s.


   


   Poslední změna: 23.5.2014                                                 © 1994-2014 ELCAD v.o.s.